identyfikator dla psa

Rudzia 2941

Suka

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-08-03 12:44

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rudzia jest pod opieką Animals prawie dwa lata, niestety do tej pory nie udało nam się znaleźć dla niej domu.
Jej historia jest bardzo smutna. Rudzia odebrana z tragicznych warunków, z łańcucha, gdzie była bita i skrajnie zagłodzona, rzucała się na jedzenie, miała na sobie wiele ran. Na szyi ślad po łańcuchu, ponieważ było szkoda wydać parę złotych na obrożę.
Bardzo wiele w swoim młodym życiu przeszła.
Wiek ok 6 lat, waga ok 16 kg, wysterylizowana, zaszczepiona.

Idealny dom dla niej to dom z ogrodem. Juz lgnie do człowieka ale nie z każdym psiakiem się dogada, musielibyśmy sprawdzić. Tak bardzo chce do domu, ile można byc bezdomnym?
Aktualnie przebywa w ok Ostrowca Św ale domu szukamy w całej Polsce.Obowiązuje procedura adopcyjna, nie dajemy psów na łancuch.

Kontakt

Tel w sprawie adopcji 691-662-666 na tygodniu proszę dzwonić po godz, 17tej

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//