identyfikator dla psa

Nika 2953

Suka

8 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-08-04 18:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nika to piękna suczka w typie owczarka, została przywiązana do bramy schroniska i tak kilka miesięcy temu trafiła za schroniskowe kraty. Okazała się bardzo fajną sunią, uwielbia długie spacery i kontakt z człowiekiem, w stosunku do ludzi jest łagodna. Nika jest żywiołowa i energiczna, więc powinna trafić do rodziny, która zapewni jej odpowiednią dawkę ruchu. Podczas spacerów trochę ciągnie na smyczy, ale jest to do wypracowania. Uwielbia dostawać psie przysmaki, więc praca z nią nie jest trudna. W pomieszczeniach zachowuje czystość. Nika lubi przebywać na zewnątrz, dobrze czułaby się w domu z ogrodem, oczywiście z możliwością mieszkania w domu. Sprawdzi się również w roli stróża, nie zostanie jednak wydana do kojca lub budy.
NIKA
MIESZANIEC W TYPIE OWCZARKA
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 01/2013
WZROST: OK. 60 CM.
WAGA: OK. 27 KG.
STOSUNEK DO PSÓW: DOGADUJE SIĘ Z SAMCAMI, MOŻE TRAFIĆ DO DOMU ZE ZRÓWNOWAŻONYM SAMCEM.
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: DOM TYLKO ZE STARSZYMI DZIEĆMI

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Aneta 791 026 277

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//