identyfikator dla psa

Luka 2954

Suka

6 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-08-04 20:10

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Luka trafiła do schroniska z ulicy, była zadbana, aczkolwiek jej sierść wskazywała na to, że prawdopodobnie była psem mieszkającym na dworze. Jednak w pomieszczeniach również zachowuje się poprawnie. Widać, że potrzebuje większej przestrzeni do życia - dobrze czuje się w roli stróża - lubi poszczekać i zaznaczyć swoją obecność. Niemniej jednak nie zostanie wydana do kojca. Luka jest psem radosnym, wesołym, aktywnym, uwielbiającym chodzić na długie spacery. Ładnie chodzi na smyczy i łapie kontakt z przewodnikiem. Bez problemu można wykonywać przy niej wszystkie zabiegi pielęgnacyjno-weterynaryjne. W stosunku do ludzi jest otwarta i bardzo przyjazna. Będzie idealnym towarzyszem na długie lata. LUKA W TYPIE OWCZARKA NIEMIECKIEGO WYSTERYLIZOWANA WIEK: 06/2014 WAGA: 28 KG WZROST: 62 CM STOSUNEK DO PSÓW: ŚREDNIO POZYTYWNY-NA SPACERACH NIE REAGUJE, ALE Z PEWNOŚCIĄ SUCZEK NIE AKCEPTUJE. MOGŁABY ZAMIESZKAĆ Z DUŻYM ZRÓWNOWAŻONYM SAMCEM. STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY- W RAZIE KONIECZNOŚCI MOŻNA SPRAWDZIĆ. STOSUNEK DO DZIECI: BĘDZIE BRANY POD UWAGĘ DOM Z DZIEĆMI

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Marta 518 022 871

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//