identyfikator dla psa

Rato 2969

Pies

9 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-08-07 20:45

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rato trafił do schroniska z ulicy, lekko wychudzony. Dał się poznać jako bardzo przyjacielski, radosny i mądry psiak. Zna kilka podstawowych komend, ładnie chodzi na smyczy, dobrze zachowuje się w pomieszczeniach, zachowuje czystość. Uwielbia długie spacery, lubi się bawić, jest średnio aktywnym psem. Kiedy się do niego mówi sprawia wrażenie jakby wszystko rozumiał. Bez problemu można wykonywać przy nim wszystkie zabiegi pielęgnacyjno- weterynaryjne. Zasługuje na na dobry, świadomy i kochający dom.
RATO
MIESZANIEC AMSTAFFOWATY
WYKASTROWANY
WIEK: 08/2011
WZROST: OK 56 CM
WAGA: OK 24 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NA SPACERZE JEST NEUTRALNY, AKCEPTUJE SUKI. JEDNAK W DOMU POLECANY JAKO JEDYNY PIES.
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY- W RAZIE ZAINTERESOWANIA MOŻNA SPRAWDZIĆ
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 LAT

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Marta 518 022 871

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//