identyfikator dla psa

Jojo 2970

Pies

11 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-08-07 22:07

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jojo trafił do schroniska z ulicy, był bardzo zadbany, jest dobrze ułożony i przyjazny. Po raz kolejny zastanawialiśmy się co sprawiło, że tak cudowny, kochający ludzi pies stracił po tylu latach dom? Czy nikt za nim nie tęskni? Czy nikt nie przejmuje się jego losem?
Jojo dał się poznać jako bardzo pozytywny, radosny psiak, bez problemu odnajduje się w nowych sytuacjach aczkolwiek widać, że brakuje mu bliskości człowieka- uwielbia czułości i głaskanie.
Psiak dobrze zachowuje się w pomieszczeniach, zachowuje czystość, lubi spać w legowisku, bez problemu można wykonywać przy nim wszystkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.
Jak na swój wiek ma sporo energii, wszystko go interesuje.
Jojo będzie wspaniałym, oddanym psem rodzinnym jeśli tylko ktoś zechce dać mu szansę!
JOJO
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 04/2009
WZROST: OK 50 CM
WAGA: OK 20 KG
STOSUNEK DO PSÓW: AKCEPTUJE, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ, NATOMIAST Z SAMCAMI BYWA RÓŻNIE
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY, ALE W RAZIE KONIECZNOŚCI MOŻNA SPRAWDZIĆ
STOSUNEK DO DZIECI: AKCEPTUJE, KOCHA WSZYSTKICH LUDZI

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Pani Krysia: 660 486 819

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//