identyfikator dla psa

Kajtek 2989

Pies

8 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-08-09 22:04

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kajtek to średniej wielkości piesek, który w schronisku jest już po raz drugi, po tym jak trafił do adopcji został oddany przez właściciela z powodu wyjazdu. Kajtuś jest psem aktywnym, lubi zabawy i figle. Z chęcią bierze udział w wielokilometrowych wyprawach, kilka razy wziął udział w dogtrekkingach, udawało mu się nawet stanąć na podium. Uwielbia aportować piłki i bawić się wszelkimi zabawkami. Mimo swej aktywności potrafi zachować się w miejscach publicznych i nadaje się również na spokojne wycieczki. Uwielbia podróże autem, wystarczy otworzyć drzwi a już jest w środku, w aucie jest grzecznym, często przesypia całą drogę. Kajtek został sprawdzony także w warunkach domowych. W pomieszczeniach jest grzeczny, nie niszczy, nie brudzi. Jest karny, trzyma się swojego opiekuna, szybko się uczy, jest wielkim łasuchem i za dobry psi przysmak zrobi wszystko. Kajtuś kocha ludzi, jest wpatrzony w człowieka jak w obrazek. Bardzo lubi także towarzystwo dzieci, tych mniejszych i tych większych. Bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym. Jeśli ktoś da mu szansę na pewno zdobędzie wspaniałego przyjaciela na długie lata.
KAJTEK
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 08/2012
WZROST: OK. 48 CM.
WAGA: OK. 18 KG.
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY, DOGADUJE SIĘ Z WIĘKSZOŚCIĄ PSÓW
STOSUNEK DO KOTÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY, JEST POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Monika 501 208 670 / Aneta 791 026 277

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//