grupa Sochaczew

" />
identyfikator dla psa

Gucio 3008

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-08-16 13:18

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Gucia znaleźliśmy błąkającego się po Kuznocinie, koło Sochaczewa. Udało się zwabić malucha na jedną z posesji, skąd i trafił pod naszą opiekę.
Piesek jest zdrowy, jak rybka. Jest to nieduży chłopaczek, przy kąpaniu prawie cały zmieścił się w misce.
Gucio ma ok. 1 roku, waży najwyżej 5 - 6 kg. Jest wielkości jamnika. Łagodny i mega przyjacielski wobec wszystkich. Ostatnio już się rozbrykał i radośnie bierze udział we wszystkich zabawach. Lubi kąpać się w oczku wodnym.
Może ktoś z was zechciałby wziąć GUCIA do swojego domu i serduszka? Adoptując GUCIA zyskacie wiernego towarzysza na całe życie.
Obowiązuje procedura adopcyjna.
Kudłaci przyjaciele Marty
Fundacja "Zwierzęca Arkadia"
grupa Sochaczew

Kontakt

tel. kont. MARTA 506-970-844

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//