identyfikator dla psa

Szarik 3016

Pies

8 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-08-18 07:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Szarik to oaza spokoju, jest zrównoważonym i bardzo mądrym psem. Pięknie chodzi na smyczy, podczas spacerów nie reaguje na przechodzące obok inne psy, zna większość komend, wykonuje prawie każde polecenie, dlatego podejrzewamy, że mógł brać udział w szkoleniu. Psiak jest bardzo łagodny i kontaktowy, uwielbia towarzystwo człowieka. Szarik do schroniska trafił zaniedbany, był pogryziony przez pchły i wychudzony, w schronisku doszedł już do siebie. Ma dobrą kondycję, lubi długie spacery i ruch. Szarik utrzymuje czystość w pomieszczeniach, bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym. Ze względu na swój łagodny charakter będzie świetnym psem rodzinnym.
SZARIK
MIESZANIEC OWCZARKA
WYKASTROWANY
WIEK: 07/2012
WZROST: OK. 70 CM.
WAGA: OK. 32 KG.
STOSUNEK DO PSÓW: DOGADUJE SIĘ Z SUCZKAMI
STOSUNEK DO KOTÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Magda 503 842 241 / Natalia 504 725 567

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//