identyfikator dla psa

Szeryf 3040

Pies

9 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 11:29

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Głodny, brudny, zapchlony, z długim paskiem u szyi trafił do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Udało mu się - żyje nadal. Paskudną przeszłość i właściciela, który nie dbał o niego, nie poświęcał uwagi, przeganiał i nie dawał jeść - to wszystko Szeryf zostawił już za sobą. Zjawiając się w schronisku dostał szansę na adopcję i na nowy dom. Choć właściwie nie jest to takie pewne, bo razem z nim na taki cud czeka tu wiele młodszych od niego psów...

Minęło już trochę czasu od kiedy zamieszkał w schroniskowym kojcu. Przestał się bać ludzi i zmienił z wystraszonego, mającego złe doświadczenia psa, w radosnego, uwielbiającego spacery, głaskanie, czesanie, przylepnego i uśmiechniętego chłopaka :) Psiaczek ma przesympatyczny pysio i wygląda jak miniaturowy owczarek niemiecki :) Nie jest kilkumiesięcznym, słodkim szczeniakiem, ani psim młodzieńcem, ale komuś, kto zechce podarować mu serce z całą pewnością odda całe swoje malutkie serduszko, dwa razy bardziej gorące z miłości :)

Do nowego, dobrego domu dowieziemy Szeryfa w całej Polsce :)

(rok ur. ok. 2011)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//