identyfikator dla psa

Fela 3041

Suka

7 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 11:35

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Felunia to malutka, ruda suczka, która małe gabaryty nadrabia uszami nietoperza :) Dzięki nim słyszy wszystko i wszystkich (zwłaszcza szelest torebek z jedzeniem) :) Felunia jest bardzo energiczna i rozgadana - nie sposób się z nią nudzić i kompletnie nie jest możliwe, by nie zakochać się w niej od pierwszego wejrzenia :) Uwielbia zabawy i przytulanie, zwłaszcza całusy (i jest przekonana, że każdy je uwielbia tak, jak ona) :) Ma wiele do powiedzenia, sporo szczeka, jest czujna, aktywna - takie żywe sreberko :) Historia tej suńki jest o wiele mniej radosna niż ona sama... Człowiek ją zawiódł i porzucił - zostawił tę małą sunię w środku lasu a obok niej czerwony plecak, żeby miała czego pilnować i żeby nie pobiegła za nim. Felunia czujnie i wiernie go pilnowała (nie wiemy jak długo), aż w końcu dobra dusza znalazła ją i postanowiła pomóc. Felcia jest oddana i kochająca, jednak nie każdego kocha od pierwszego wejrzenia. Czasami trzeba dać jej chwilę czasu, żeby zaufała, przekonała się do kogoś. A kiedy to nastąpi - ze świecą można szukać cudowniejszej i wierniejszej przyjaciółki. Felcia odda całe psie serduszko i całą psią duszę swojemu człowiekowi :) Wierzymy, że znajdzie się ktoś, komu ta mała, ruda gaduła skradnie serce :) Fela przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. (rok ur. ok. 2012)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//