identyfikator dla psa

Borek 3042

Pies

7 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 11:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Borek - średniej wielkości psiak, odważny, przebojowy i choć niczym szczególnym się nie wyróżnia ani nawet nie jest podobny do żadnej rasy - to fajne psisko :)

Borek potrzebuje nieco więcej czasu niż inne psy, żeby zaufać obcemu człowiekowi. Ma pewnie niedobre wspomnienia... Nie przepada za towarzystwem innych psów, jest indywidualistą, psem z charakterem.

Psiak z powodzeniem mógłby pełnić rolę stróża rodziny i terenu, lecz tylko pod warunkiem zapewnienia mu dobrych warunków. Niczym nie zasłużył na to, by do końca swoich dni zamieszkiwać schroniskowy kojec... Do tej pory życie miał niedobre - może zły los się odmieni?

Borek przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Wierzymy, że jakiś dobry Ktoś Borusia stąd zabierze...
(zapewniamy transport w całej Polsce)
(rok ur. ok. 2013)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//