identyfikator dla psa

Uzi 3043

Suka

6 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 11:39

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Uzi - ładna suczka średniej wielkości, która zanim znalazła się w naszym schronisku była psiakiem przykutym łańcuchem do budy... Trafiła do nas w dobrym stanie - zadbana, z lśniącą sierścią, zdrowa, bardzo kontaktowa i otwarta na człowieka. Wyjątkowa jest jej delikatność i subtelność, nie narzuca się, nie jest nachalna a jednocześnie wdzięczna za każdą bliskość, każdą porcję pieszczot. Bardzo taktownie zabiega o ludzkie względy :)

Uzi to sunia dorosła, nie w głowie jej więc szczenięce wybryki i psoty :) To psina zrównoważona, spokojna, opanowana i bardzo łagodna - takie psy sprawiają zdecydowanie mniej problemów swoim opiekunom :) Wzorowo spaceruje (zawsze blisko, zawsze obok), znosi ze spokojem wszelkie wykonywane zabiegi (pielęgnacyjne, weterynaryjne) i zapatrzona jest w ludzi, jak w chodzące na dwóch nogach arcydzieła :)

Uzi będzie z całą pewnością wspaniałą przyjaciółką dla kogoś, kto zabierze ją do swojego domu. Wierność i oddanie ma wymalowane na pięknym pyszczku a w jej oczach widać przemożną tęsknotę za człowieczą bliskością... Żyje w całkowitej zgodzie z innymi psiakami, nie ma z nimi żadnych zatargów, waśni, przeciwnie - cieszy się z ich towarzystwa.

Kiedyś Uzi była łańcuchowym burkiem. Bardzo chcielibyśmy, żeby teraz została kanapową damą :) i resztę swojego długiego jeszcze żywota spędziła u boku kochającej, ludzkiej rodziny. Suczka jest naprawdę w y j ą t k o w a ! :)

Uzi przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do dobrego domku dowieziemy kochaną Uzi w każde miejsce :)

(rok ur. ok. 2014)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//