identyfikator dla psa

Gryzak 3047

Pies

4 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 11:43

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Gryzak - piesek średniej wielkości, młody, piękny, o szorstkiej, kręconej sierści, ze ślicznym białym żabotem na piersi :) Trochę terierowaty :)

Gryzak w stosunku do nieznanych mu, zupełnie obcych ludzi jest odrobinę nieufny, znajomość zawiera bardzo ostrożnie. Wystarczy jednak spędzić z nim nieco czasu i bez problemu daje się zabrać na smyczy na spacer, chętnie częstuje się smakołykami i prosi o uwagę. Po bliższym poznaniu okazuje się być przesympatycznym, energicznym chłopczykiem, który namawia człowieka do aktywnego spędzania czasu (oczywiście z nim!) :)

Gryzak potrzebuje czasu, by mógł w pełni zaufać nieznanej osobie. W schroniskowych warunkach socjalizacja Gryzaczka jest trudna, w domu natomiast piesek szybciej nabierze odwagi i łatwiej zaufa ludziom. Gryzio oszczekuje inne psy, jednak nie kłóci się z nimi, nie szuka zaczepki, jest raczej zgodny.

Do dobrego domu dowieziemy tego ładnego pieska gdziekolwiek się taki dom dla niego znajdzie.

Gryzak przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2015 – 2016)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//