identyfikator dla psa

Kleks 3049

Pies

4 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 11:46

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Biedny Kleks całe swoje krótkie życie, całe dzieciństwo i młodzieńcze lata spędził na łańcuchu przykuty do rozpadającej się budy. Jest piękny - czarny, ładnie podpalany, ma ładną, lśniącą sierść i szpiczaste fajne uszy, każde ucho w czarnej ramce :) Psiak jest średniej wielkości - do kolana.

Kleks bardzo cieszy się na widok człowieka - wita go i czeka na choćby odrobinę czułości z jego strony. Chętnie wychodzi na spacery i równie niechętnie wraca do betonowego kojca. Jest energiczny, ciekawy świata i ludzi - tak, jak na młodego psiaka przystało :)

Kleksik nie przepada za bliskością innych psów - jakby nie wiedział jak się z nimi dogadać i od razu zachowawczo jest nieprzyjemny w obejściu :) Jednak w stosunku do człowieka to prawdziwy przytulas i kochany zwierzak :)

Nie wydamy Kleksa na łańcuch, ani do kojca. Natomiast do kochających, dobrych ludzi, którzy zechcą dać Kleksikowi dach nad głową - dowieziemy go wszędzie :)

Kleks przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2016)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//