identyfikator dla psa

Elvis 3051

Pies

7 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 11:48

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Elvis - duży, bardzo ładny mieszaniec, o długim, szczupłym pysku, przez co przypomina odrobinę owczarka belgijskiego. Do schroniska przyjechał zadbany, zdrowy, dobrze wyglądał - wydawało się, że się komuś zgubił. Jednak nikt Elvisa nie szukał, nikt nie pytał o niego... Elvis jest psem energicznym, przebojowym i odważnym, ale ostrożnym w pierwszym kontakcie z człowiekiem. Wystarczy jednak dać mu trochę czasu, by zawrzeć z nim znajomość na dobre :) Na spacerach psiak zachowuje się jak młodziak - biega, skacze, uwielbia bawić się smyczą, bryka i hasa, cieszy się przestrzenią. Będąc w boksie i na wybiegu ma predyspozycje do stróżowania - mógłby mieszkać na zewnątrz w ciepłej, solidnej budzie, z możliwością wchodzenia do domu (choć zawsze o wiele bardziej nas cieszy, jak Tomaryniaki znajdują prawdziwe dachy nad głową i wielkie ludzkie serca) :) Nie wydamy Elvisa na łańcuch ani do kojca. Elvis nie kłóci się z psami, ma z nimi raczej dobre relacje. Zawieziemy tego cudnego psa do każdej miejscowości w Polsce. Elvis przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. (rok ur. ok. 2012)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//