identyfikator dla psa

Bójka 3053

Suka

6 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 11:50

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bójka w kłębie sięga poniżej kolan, jest małą, drobniutką, wesołą, uśmiechniętą sunieczką, która trafiła do schroniska wraz z dwójką szczeniąt. Spokojnej, dojrzałej, zrównoważonej Bójce nie w głowie szalone pomysły, zwariowane zabawy i dzikie harce - to powściągliwa, mądra i stateczna dama :) Bardzo zabiega o odrobinę uwagi ze strony człowieka, jest psem posłusznym i niezmiernie uległym, nieco ostrożnym w pierwszym kontakcie. Ogromnie kocha się tulić, lgnie do opiekuna, zagląda w oczy, na spacerkach jest najgrzeczniejszym psiakiem pod słońcem - skradła już serducha wielu schroniskowym wolontariuszom :)

Bójeczka nie ma żadnym problemów w relacjach z innymi psami, jest zgodna, łagodna i towarzyska, choć tylko za człowiekiem poszłaby na drugi koniec świata :)

W białych, eleganckich, wyjściowych skarpetkach na łapkach - sunia czeka na dobry dom :)

Bójka przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2015)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//