identyfikator dla psa

Procent 3054

Pies

3 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 11:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Procent - młodziutki, nieduży, sięgający poniżej kolana, mieszaniec teriera niemieckiego (jagdteriera), bardzo przystojny, ładnie umaszczony.

Psiak ma terierzy charakter i jak na terierka przystało jest ogromnie energiczny, żywiołowy, wszędobylski i przyjacielski. Uwielbia ruch i zabawę, wszędzie go pełno, a największą frajdę sprawia mu oszczekiwanie wszystkiego, co się rusza :) Nie jest nachalny, nie narzuca się ludziom, ale radością odpowiada na każdą oznakę sympatii i zainteresowania jego „osobą” ze strony człowieka :) Nie ma problemów w kontaktach z innymi psami, lubi ich towarzystwo.
Procent bardzo chciałby mieć swój dom ...

Procent przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. 2017)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//