identyfikator dla psa

Troll 3055

Pies

4 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 11:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Duży i piękny :) Trochę brakuje psiakowi ogólnej ogłady - widać, że nikt nie pokazał Trollikowi jak być grzecznym i dobrym psem :) Rozbrykany, tryskający energią, niesłychanie przyjacielski Troll - przy człowieku czuje się jak ryba w wodzie :) Zarówno ludzi, jak i psy bardzo namawia do zabawy, zaczepia, by się z nim powygłupiać, pobiegać, pospędzać wspólnie czas na harcach i figlach :)

Troll jest dużym psem o nieprzeciętnej urodzie, odważnym, wszędobylskim, ciekawym i inteligentnym. I choć nie wie za bardzo do czego służy smycz - jest w trakcie nauki i wiemy, że ta nauka nie potrwa długo :) W stosunku do opiekuna bardzo uległy, posłuszny i skłonny zrobić wszystko, by zasłużyć na pochwałę (a jeszcze lepiej jakiś smakołyk) :)

Troll będzie wymagał pracy nad okiełznaniem jego gorącego temperamentu, jak również nauki co wolno psu a czego nie - jest energicznym stworzeniem, które najpierw trzeba poskromić :)

Do dobrego domu dowieziemy go na terenie całego kraju.

Troll przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2015 – 2016)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//