identyfikator dla psa

Łobuz 3056

Pies

7 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 11:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Łobuz - sięgający mniej więcej do kolan, piękny, czarny pieseczek (jedynie paluszki u łapek ma białe i biały, elegancki krawacik) :)

Na pierwszy rzut oka niby niczym szczególnym nie wyróżnia się spośród tłumu schroniskowych kundelków. A jednak! Łobuz ma wyjątkowy charakter :) Każda minuta spędzona z człowiekiem to dla łobuza prawdziwy dar od losu, każda część jego ciała jest wprawiana w euforyczne pląsy, gdy tylko ktoś się zbliża do jego kojca. Jest wyjątkowo towarzyskim i przyjacielskim psiakiem, nie ma w nim cienia agresji, a za każdą odrobinę okazanego mu zainteresowania i miłości Łobuz dałby się poćwiartować! :)

Więc skąd to imię? :) Wcale nie pasuje do tego super grzecznego i kochanego psiaka! :) Ale za to wpada w ucho! :) Mamy nadzieję, że ktoś się zainteresuje i zechce sprawdzić: „cóż to za łobuz?!” A potem miłość od pierwszego wejrzenia, dom, ciepłe posłanko, pełna micha i kupa miłości! :) Takiego scenariusza życzymy naszemu Łobuzowi :)
Do dobrego domu dowieziemy Łobuziaka wszędzie :)

Łobuz przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2013)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//