identyfikator dla psa

Ibis 3058

Pies

4 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 11:55

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ibis - średniej wielkości pieseczek, bardzo towarzyski i niesłychanie rozbrykany :) Jest wielkim przyjacielem człowieka, kocha głaskanie, na spacerach jest zawsze obok, wpatrzony w ludzką twarz, oczekujący na ludzkie słowa, bardzo komunikatywny :) Tak bardzo stara się pokazać zawsze z jak najlepszej strony, że śmiało możemy powiedzieć, że to jeden z najposłuszniejszych i najgrzeczniejszych psów w schronisku :)

Proszę Państwa, to nie koniec rewelacji! Ten pies potrafi mówić!! :) Nie można tego nazwać szczekaniem, czy piszczeniem - Ibis na głos komunikuje się z człowiekiem, wydaje dźwięki, jakby wymieniał zdania w rozmowie :) Jego gadulstwo nie jest wcale uciążliwe, czy hałaśliwe - raczej ciekawe i wzruszające :)

Psiak niezmiennie i ciągle szuka kontaktu z człowiekiem. Na widok zbliżających się wolontariuszy cieszy się jak szczenię i podskakuje radośnie, z radością także uczestniczy w zabawach z innymi psami. To bardzo pozytywnie nakręcony chłopak, któremu do prawdziwego, psiego szczęścia brakuje domu.

W dobre ręce dowieziemy Ibiska wszędzie.

Ibis przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2016)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//