identyfikator dla psa

Atut 3059

Pies

5 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 11:56

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Chyba nikt nie zaprzeczy, że ów pies jest przepiękny! :) Młody, duży, o wyjątkowej urodzie i równie wyjątkowym charakterze, z długą, lśniącą sierścią, oryginalnie malowaną :)

Atut jest niezwykle towarzyski, otwarty, ciekawski, szuka kontaktu z człowiekiem. W schroniskowym boksie bardzo mu brakuje towarzystwa ludzi, głasków i pieszczot. Jest karny, łagodny, posłuszny, staje wprost na rzęsach, by zadowolić człowieka i pokazać jakim dobrym jest psem :) Spacer w towarzystwie Atucika to czysta przyjemność - chodzi blisko nogi, na luźnej smyczy i nie spuszcza wzroku z opiekuna. Lubi zabawy z innymi psami, ceni sobie te chwile, rwie się na wybieg, na spacer - byle tylko nie być zamkniętym w kojcu.

Do dobrego domu dowieziemy przystojniaka do każdej miejscowości w kraju.

Atut przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2015)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//