Elena 306

Suka

4 lata

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2016-07-12 17:36

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Elena ma 3 lata. To piękna ciemna suczka w typie owczarka. Duża, ciekawie umaszczona, o inteligentnym wzroku. Ale uroda to nie jedyny jej atut. Jest mądra i pracowita. Nastawiona na człowieka. Szuka domu najlepszego ze wszystkich ? kochającego, bezpiecznego i na stałe. Zasługuje na niego, bo pomimo koszmaru w schronisku pozostała wesołym i energicznym psem. Elenie należy się w końcu własne posłanie, pełna miska i miłość pana, z którym mogłaby aktywnie spędzać czas! Elena jest energicznym psem. Bardzo chętnie pobiegałaby w towarzystwie swojego pana oraz bawiła się z nim podczas spaceru. Towarzystwo innego adoptowanego, byłego bezdomniaka też byłoby przez elenę mile widziane. Elena marzy o domu z dziećmi powyżej 10-go roku życia, bo czasami daje się ponieść swojemu temperamentowi, ale nie jest agresywna. Mądra suczka czeka na ciebie. Daj jej miłość, a ona ci odda jej więcej:) kontakt 724425008. Prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku, w godz. 9 -17. Pozostałe dni i godziny - kontakt mailowy. Elena przebywa w okolicach raciborza. Obowiązuje procedura adopcyjna.

Kontakt

zwierzecapolana@gmail.com tel. 724-425-008

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//