identyfikator dla psa

Harley 3061

Pies

7 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 11:59

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Harley jest dojrzałym, dużym, kudłatym psem, ale niech przypadkiem nikogo nie przestraszą jego gabaryty! :) To przemiły i grzeczny chłopak, taka duża, włochata przytulanka - choć od całkiem obcych osób przy pierwszym spotkaniu trzyma się na mały dystans, to po krótkim czasie staje się niepoprawnym pieszczochem :)

Widać, że Harley bardzo potrzebuje kontaktów z ludźmi - zabiega o uwagę, cieszy się, jak szczeniak, gdy mu się ją okazuje, jest bardzo łagodny i posłuszny, jak mało który pies :) Na spacerach jest radosny, przyjazny, ciekawy innych zwierząt. Nie ciągnie na smyczy, przybiega na zawołanie, jest bardzo mądrym i pojętnym kudłaczem :) Przydał by się dobry, ciepły dom dla tego wspaniałego stworzenia i dobrzy ludzie, którzy przyjmą go do swojej rodziny.

Harley to fajny, urodziwy, zgodny (w relacjach z psami nie ma żadnych problemów), kochany i poczciwy psiak :) Do dobrego domu dowieziemy go w całej Polsce.

Harley przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2013)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//