identyfikator dla psa

Fala 3063

Suka

4 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 12:01

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Natura nie obdarzyła Fali długimi łapkami, dlatego w kłębie sięga poniżej kolana. Za to mogłaby by brać udział w zawodach na... długość psa :) Z umaszczenia i pyszczka wygląda nieco jak niskopienny owczarek :) Jest śliczna :)

Całą swoją uwagę Fala skupia na człowieku. Z innymi psiakami ma dobre relacje i tylko koleżeńskie stosunki, ale gdy może wybierać - zawsze lgnie do ludzi. Fajna z niej przylepka, pieszczocha i mądra dziewczynka :) Smycz nie stanowi dla niej problemu, chętnie wychodzi na spacery, poza schroniskowym boksem jest radosna, towarzyska, energiczna, kocha się bawić.

Malutka Fala czeka w schronisku na dobry dom :)

Fala przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2016)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//