identyfikator dla psa

Karton 3064

Pies

3 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 12:02

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Średniej wielkości, ładny Karton znalazł się w schronisku bardzo wystraszony i wycofany. Bał się gwałtownych ruchów, drżał na widok człowieka. Minęło jednak już trochę czasu i Kartonik diametralnie się zmienił! :) Z każdym dniem coraz bardziej się ośmielał, pierwszy strach związany z obcym miejscem minął. Psiak obecnie chętnie wychodzi na spacery, świetnie rozumie się z innymi psami i jest szczęśliwy w obecności człowieka :) Na początku trochę ostrożny, po chwili już bardziej pewny siebie, nieśmiało merda ogonem i cieszy się z każdej pieszczoty :)

Karton to pies ładnie malowany (czarny podpalany), pogodny, pełen werwy i animuszu, aktywny, wesoły i łagodny. Wart tego, by zamieszkać u boku fajnej rodzinki, najlepiej aktywnie spędzającej wolny czas :) Będzie z niego super przyjaciel :)

Do fajnego domu dowieziemy Kartonika wszędzie :)

Karton przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. 2017)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//