identyfikator dla psa

Fiszka 3067

Suka

3 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 12:13

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Fiszka - mała, podłużna suczka na króciutkich łapkach, która jest typowym psim podrostkiem: biega, skacze, sika i bryka, uwielbia zabawę z innymi psiakami, a za bliskością ludzi wprost przepada. Ogon pracuje niezmordowanie (zastanawiamy się, czy nie boli od tego wywijania) :)

W pierwszym kontakcie z obcymi jest nico nieśmiała, jednak okazuje się za chwilę, że „w małym ciałku duży duch” i Fiszka wraca do normalnego brykania :)

Sunia jest psiakiem uległym i bardzo posłusznym. Powoli uczy się spacerowania na smyczy, która na początku absolutnie ją przerażała.
Fiszka potrzebuje odrobiny wychowania i nauki, by stała się wzorowym psim towarzyszem i kumpelą do spacerków :)

Fiszka przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. 2018)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//