identyfikator dla psa

Łini 3068

Pies

2 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 12:14

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Łini - młodziutki, malutki, śliczniutki pieseczek o rzadko spotykanym, ciekawym umaszczeniu. Ciemne prążki dodają mu uroku i zwracają uwagę :) Łini ma króciutki ogonek, króciutkie łapeczki i śliczną, czarną maskę na pyszczku. Do tego oryginalnego wyglądu psiaczek dorzuca w ofercie wspaniały charakter! :) Jest chłopczykiem otwartym, kochającym człowieka, bardzo kontaktowym a z racji młodego wieku - energicznym, ciekawskim i wszędobylskim. Uwielbia oszczekiwać wszystko, co się rusza, na spacerach daje sobie radę całkiem nieźle, choć wiadomo - wszystko wymaga odpowiedniego szlifu :) Łini jest przyjacielski w stosunku do innych psów, natomiast za towarzystwo człowieka oddałby wszystko :) Niestety tkwi w schroniskowym boksie - aż żal patrzeć... Niechże go ktoś przygarnie, cudnego młodziaka! Łini przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. (rok ur. 2017)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//