identyfikator dla psa

Havana 3072

Suka

7 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 12:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Havana to młoda, duża suczka, mająca z pewnością wśród swoich przodków labradora :) Do schroniska trafiła zadbana, musiała być więc psiakiem domowym. Nikt jej jednak nie poszukiwał...

Havana dała nam się poznać jako bardzo uległa, spokojna i zrównoważona sunia. Jest ogromnie przyjacielska, subtelna, wpatrzona w opiekuna i mocno na nim skupiona. Nie łasi się jak kotka, nie narzuca, nie włazi na głowę - widać jednak wielką wdzięczność za poświęconą jej uwagę, za odrobinę pieszczot. Havana kocha ludzi...
Potrafi bawić się z innymi psami non stop całymi godzinami, ma z wszystkimi bardzo dobre relacje. Nie przeszkadza jej nawet, że kompan do zabawy sięga jej do kolan :)

Piękna, kruczoczarna Havana czeka na nowy dom - do wrażliwych, dobrych ludzi dowieziemy sunię w każde miejsce.

Havana przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2014)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//