identyfikator dla psa

Gustaw 3077

Pies

7 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 12:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Gustaw jest dużym, odważnym psem o nieskończonych pokładach energii i aktywności na miarę młodzieńca :) W schronisku jest już wiele miesięcy, lecz na ludzi otworzył się stosunkowo niedawno - udało się zaciągnąć go na spacer: jeden, drugi... Początkowo rzucał się na ziemię przy każdym najmniejszym napięciu smyczy i sztywniał ze strachu (smycz była mu kompletnie nieznana).

Obecnie na smyczy Gucio chodzi już niemal idealnie, jest wpatrzony w człowieka i bardzo nieśmiało oczekuje kontaktu i pieszczot. Poznał dobrą stronę obcowania z ludźmi, która widać - tak, jak smycz - do tej pory nie była mu znana...

Gustaw ma pewne psie ... hobby :) Za zabawę piłką da się pokroić na drobne kawałki! :) Kocha piłki - gdyby tylko dał radę, nosiłby w pysku kilka piłeczek jednocześnie. Stosunek do innych psów ma raczej obojętny, choć wykazuje dużą ciekawość.

Żywiołowy Gustaw zasługuje na to, by w końcu poznać czym jest prawdziwy dom i zaznać ludzkiej opieki, troski i miłości.
Z Gustawem będziesz żył intensywnie, z tym psiakiem nie można się nudzić :)
Nie wydamy psa na łańcuch czy do kojca, a do najlepszego domu dowieziemy choćby na drugi koniec Polski :)

Gustaw przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2013)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//