identyfikator dla psa

Groszek 3080

Pies

5 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 12:28

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mimo, że przepiękny Groszek całe swoje dotychczasowe życie spędził uwiązany do rozpadającej się budy - pozostała w nim szczenięca radość i ogromna afirmacja życia. Psiak cieszy się, podskakuje i wita każdego, kto tylko zwróci na niego uwagę. Widać w nim tęsknotę za przestrzenią, wolnością i przede wszystkim z człowiekiem - lgnie do wolontariuszy, przymila się, jakby prosił, by go zabrać ze schroniska... I mamy ogromną nadzieję, że tak się niebawem stanie, bo Groszek z całą pewnością zawróci komuś w głowie i zaczaruje pięknymi ślepiami :)

Ten wielkiej urody, średniej wielkości chłopak, nigdy nie miał prawdziwego domu... Nowy opiekun będzie musiał Groszka wychować, nauczyć funkcjonowania w domu i rodzinie, pokazać jaki powinien być domowy pies :) Grosio słucha poleceń, rozumie się z innymi psiakami, jest zgodny, niekonfliktowy. Do dobrego domu dowieziemy go na terenie całego kraju.

Groszek przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2016)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//