identyfikator dla psa

Aro 3081

Pies

3 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 12:30

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Aro w kłębie sięga powyżej kolana, jest młodym, cudownym psiakiem, wesołym, przyjacielskim i bardzo energicznym. To typowy psi podrostek, w głowie ma głównie dzikie harce, zabawę i gonitwy, wszędzie go pełno - można nawet odnieść wrażenie, że jest w kilku miejscach jednocześnie :) :) Do zabawy zaprasza wszystkich - nie ma znaczenia czy to pies, czy człowiek :)

Aro uwielbia być przytulany, na wszelkie przejawy dobroci i zainteresowania jego osobą odpowiada nieopisaną radością :) Aż szkoda patrzeć, jak młodzieńczy entuzjazm Aro i jego przyjacielska natura marnują się w takim miejscu, jak schronisko... :(

Do dobrego domu dowieziemy tego kochanego psiaczka wszędzie...

Aro przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. 2017)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//