identyfikator dla psa

Aba 3082

Suka

4 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 12:32

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Aba - średniej wielkości, piękna, bialutka suczka, niezwykle uległa, łagodna, przyjazna i kontaktowa. W kontaktach z człowiekiem jest czuła i delikatna, bardzo potrzebuje swoich ludzi, swojego domu... Świetnie sprawuje się w obecności dzieci, żyje w całkowitej zgodzie z innymi psami.

W schronisku jednak Aba kompletnie się nie odnajduje... :( Zbyt wiele bodźców sprawia, że Aba nie zachowuje się tak, jak powinna - zamykana rozpacza, ma lęk separacyjny. W obecnych warunkach, w schroniskowym boksie nie jesteśmy w stanie jej pomóc . Dramatycznie i pilnie potrzebny jej dom, troskliwy opiekun i spokój. Wymagała będzie pracy i poświęcenia, socjalizacji i wychowania. Jednak mądra z niej dziewczyna - nauka będzie z pewnością szła szybko a sunia w warunkach domowych będzie czyniła postępy :)

Nowy dom zaopatrzymy w klatkę kennelową. Prosimy o przemyślane telefony w sprawie adopcji suni a przed wykonaniem telefonu prosimy zapoznać się z informacjami na temat lęku separacyjnego.

Do dobrego domu i odpowiedzialnych, wrażliwych opiekunów dowieziemy Abę w każde miejsce w Polsce.

Aba przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2015 – 2016)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//