identyfikator dla psa

Szalik 3083

Pies

4 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 12:33

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Średniej wielkości Szalik jest typowym psim podrostkiem, któremu zdecydowanie brakuje ogłady :) Bardzo kocha człowieka, straszliwie mocno chce przy nim być, choć nie zawsze wie, jak powinien prawidłowo się zachować. Z radości skacze po człowieku, jak po trampolinie, jest przy tym rozczulająco kochany :) Niewątpliwie trzeba Szaliczka nauczyć, jak powinien zachowywać się pies, co mu wolno a czego nie, jak ma zapanować nad emocjami i wylewnością okazywania uczuć - wymaga dobrego wychowania :) Radosny szalik jest równie przyjacielski w stosunku do swoich czworonożnych braci - lubi towarzystwo psów, nie ma problemów w relacjach z nimi.

Ten wesoły, energiczny, kontaktowy i przyjacielski psiak z pewnością będzie wzorowym i najukochańszym przyjacielem. Do dobrego domu dowieziemy Szaliczka w całej Polsce.

Szalik przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2016)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//