identyfikator dla psa

Kowu i Zazu 3090

Pies

5 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 12:41

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Merlin - średniej wielkości chłopak (w kłębie ponad kolano) o wyjątkowo przyjaznym i sympatycznym usposobieniu i niezmiernie pozytywnym nastawieniu do całego świata :)
Piesek jest bardzo przystojny, reprezentacyjny, ma szlachetny, rasowy wygląd (choć to mieszaniec przecież).

W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna bardzo mu źle... :( Nie rozumie dlaczego tkwi w zamknięciu, w ciemnym, betonowym, niewielkim boksie, obawia się hałasu ujadających towarzyszy niedoli... Nie może towarzyszyć człowiekowi, nie dane mu być psem radosnym i wesołym. Jego młodzieńczy zapał i ogrom energii aż wyrywają się ze schroniskowego boksu...

Niech ktoś przygarnie to przecudne stworzenie - Merlin bardzo potrzebuje domu...
Zapewniamy transport psiaka.

(rok ur. ok. 2016)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//