identyfikator dla psa

Elf 3091

Pies

3 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 12:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Elf ma około 6 miesięcy i jest mały - sięga do połowy łydki. To typowe psie dzieciątko - w głowie mu tylko zabawa, szczekanie i bieganie a paszcza mu się śmieje non stop od ucha do ucha :) Za człowiekiem chodzi krok w krok, wesolutko zaczepia, figlarnie patrzy w oczy, a gdy ten odchodzi - szczeka prosząc, by do niego wrócić. Uwielbia zaczepiać inne psiaki i zachęcać je do zabawy :)

Schroniskowe imię pochodzi od uszu psiaka :) Ma naprawdę wielkie radarki :) Jest też posiadaczem wyjątkowej sierści: grafitowo-brązowej albo grafitowo-czarnej (w zależności od tego pod jakim kątem pada światło), pięknie lśniącej. Mało który pies jest tak niezwykle umaszczony :) Wygląd Elfa jest więc naprawdę zachwycający, podobnie jak jego charakter - zapowiada się na niezwykle mądrego, dobrego psiaka :) Pięknie spaceruje zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi, jest bardzo ciekawy otoczenia, kontaktowy i przyjacielski.

Śliczny, wyjątkowy Elf czeka na dom, w którym będzie prawdziwym klejnotem :)

Elf przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. 2018)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//