identyfikator dla psa

Niagara 3092

Suka

6 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 12:43

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Niagara - duuuża i śliczna sunia, która jest kochana i słodka proporcjonalnie do swoich gabarytów :) Bardzo grzeczna, spokojna, stonowana i zrównoważona Niagara jest wpatrzona w człowieka niczym w obraz. Cichutko popiskuje, żeby zwrócić na siebie uwagę i tak patrzy swoimi pięknymi oczami, że niejeden wolontariusz natychmiast zabrał by ją do domu, gdyby tylko mógł...

Niagara pięknie spaceruje, nie ciągnie na smyczy i nie sprawia żadnych problemów. Jest ostrożna w kontaktach z innymi psami, jakby nie wiedziała, czego się spodziewać po obcych...

Nie wydamy tej suczki do kojca, budy, ani na łańcuch. Natomiast do dobrych ludzi i kochającego domu dowieziemy Niagarkę choćby na drugi koniec Polski.

Niagara przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2014)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//