identyfikator dla psa

Songo 3095

Pies

5 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 12:48

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Songo - nieduży, długowłosy pieseczek, o delikatnie wydłużonym ciałku, maszerujący na krótkich nóżkach (w kłębie sięga poniżej kolan) :)

Songo bardzo cierpi w schroniskowym kojcu, jest wystraszony i ogromnie samotny... Pilnie potrzebuje domu, w którym będzie kochany i bezpieczny. W schronisku większość dnia leży przygnębiony w kącie i kiedy tylko ktoś zbliży się do jego boksu - powoli i nieśmiało podchodzi i prosi o uwagę. W oczach pieseczka widać smutek i błaganie, by go zabrać ze schroniska...

Songuś to prześliczny, pięknie podpalany piesek, grzeczny, spokojny i troszkę nieśmiały. Kiedy poczuje się nieco pewniej - w przypływie radości podnosi górną wargę, pokazując śnieżnobiały uśmiech :) Ten pies naprawdę się uśmiecha! :)

Songo powoli poznaje czym jest smycz i okrywa atrakcyjność spacerów - to tylko kwestia czasu kiedy będzie wzorowo maszerował na smyczy koło swojego opiekuna :) Jest mądrym, pojętnym stworzeniem, które bardzo czeka na nowy dom...

Songo przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2015)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//