identyfikator dla psa

Brit 3096

Pies

6 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 12:49

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Brit jest dużym, imponującym psiakiem, w którego żyłach z pewnością płynie krew owczarka niemieckiego (pewnie dość dawna domieszka, ale zawsze) :) Chłopak jest energiczny, odważny, wesoły i bardzo ciekawski :) Interesuje go wszystko wokół, wszędzie wsadza swój nochal a do człowieka tak bardzo się garnie, że potrafi wspiąć się po ogrodzeniu, byle dogonić i być blisko :) W stosunku do człowieka jest otwarty, przyjazny i chętny do współpracy.

Brit nie przepada za towarzystwem innych psów. Do dobrego domu dowieziemy Brita w całym kraju.

Brit przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2013 – 2014)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//