identyfikator dla psa

Kiri 3098

Suka

4 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 12:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kiri to bardzo młoda suczka, będąca przypadkiem psa, któremu nikt nie poświęcał uwagi... Ktoś wziął sobie słodkiego szczeniaczka i pozostawił samego sobie - szczeniaczek wyrósł więc na młodą damę bez ogłady. Kiri myśli, że jest ciągle malutka i że wszystko jej wolno. Skacze na człowieka, intensywnie zaczepia do zabawy, walczy o uwagę - robi tak, bo nikt nie nauczył jej, że tak robić nie powinna.

Kiri to piękna sunia, lecz jest diamencikiem, który wymaga szlifu - trzeba będzie poświęcić jej sporo czasu i uwagi, by ją wychować i nauczyć co jest dobre a co złe. Suczka jest odważna, wśród innych psów da sobie z pewnością radę. Mimo, że ma cechy przywódcze – ciągle jednak bardziej jej w głowie zabawy niż jakieś poważne relacje z psami.

Kiri wymaga doświadczonego przewodnika i opiekuna, by mogła stać się towarzyszącym człowiekowi, niekłopotliwym i rozumnym psem :) Do dobrego, odpowiedzialnego domu dowieziemy Kiri w każde miejsce w kraju.

Kiri przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna .

(rok ur. ok. 2017)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//