identyfikator dla psa

Dziunia 3102

Suka

7 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 12:56

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ta poczciwa i kochana, średniej wielkości suczka przyjechała do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna osłabiona, wyczerpana i z powodu choroby skóry - prawie całkiem łysa. Obecnie jest już całkowicie zdrowa, choć długo trwało stawianie jej na nogi. Kiedy poczuła się lepiej okazała się bardzo radosnym, energicznym i odważnym psiakiem :) Kocha spacery i bliskość człowieka, jest wdzięczną, wrażliwą, rozumną i cudowną suczką, która po bolesnych perypetiach losu zasługuje na wspaniały dom. Szukamy ludzi, którzy pokochają Dziunię i dadzą jej szansę na dobre życie :) Zapewniamy transport w całej Polsce. (rok ur. ok. 2012)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//