identyfikator dla psa

Bubi 3105

Pies

7 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 13:00

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bubi to dość duży i dość młody pies (z przedwcześnie posiwiałą mordzią - bruneci tak często mają) :) Kiedy znalazł się w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna pierwsze dni były naprawdę nieciekawe :( Nie znamy przeszłości Bubiego, ale zdecydowanie źle kojarzył człowieka - bał się i straszył zębami.

Sporo czasu jednak już minęło, daleko już od traumy jaką niewątpliwie było dla Bubiego znalezienie się w schronisku. Teraz to całkiem inny psiak, oswojony już nieco z otoczeniem (ostrożny tylko w stosunku do innych psów), wesoły, energiczny i odważny, kochający ludzi. Przepada za spacerami, ubóstwia czesanie, sam prosi o kontakt, chętnie towarzyszy wolontariuszom, pychol mu się śmieje do każdego a ogon wtóruje paszczy i niezmordowanie pokazuje radość psa :) Okazało się, że to grzeczny, dobry chłopak :)

Prosimy, by ktoś zabrał Bubiego ze schroniska - może potrzebny Wam stróż? Nie oddamy Bubiego na łańcuch ani do kojca. Co innego jednak ciepła, duża buda i duże podwórko oraz dobra opieka i serce dla psa.

Zapewniamy transport Bubiemu.

(rok ur. ok. 2013)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//