identyfikator dla psa

Wybryk 3109

Pies

5 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 13:04

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Wybryk jest nisko zawieszonym, przedłużanym psem na krótkich łapkach :) W kłębie sięga zaledwie do połowy łydki. Trafił do schroniska z kawałkiem sznurka i łańcucha, więc możemy wnioskować, że był łańcuchowym nieszczęśnikiem.

Wybryk nie narzuca się człowiekowi i nie zabiega o jego uwagę. Jest odważny a po jego zachowaniu widać, że nie miał najlepszych relacji z człowiekiem - woli trzymać się na dystans, na wszelki wypadek. Będzie wymagał pracy, nauki i poświęcenia ze strony opiekuna, aby mógł w pełni zaufać i nauczyć się bycia prawdziwym psim towarzyszem człowieka. W warunkach schroniskowych taka nauka jest bardzo utrudniona - dlatego Wybryk pilnie potrzebuje domu. Będzie z niego dobry pies! :)

Psiak kocha wszelkiego rodzaju zabawki, a piłeczka go wprost hipnotyzuje :) Wychodzi na spacery i dzielnie zwiedza najbliższą okolicę, dobrze żyje z innymi psami, jest zgodny i koleżeński :)

Wybryk przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2015)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//