identyfikator dla psa

Blef 3113

Pies

4 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 13:19

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Blef jest pięknym, młodym, białym psiakiem średniej wielkości - w kłębie sięga trochę ponad kolano. To typowy psi podrostek obdarzony niesamowitym wigorem, młodzieńczym animuszem i werwą :) W głowie mu tylko zabawa, bieganie, skakanie i szczekanie :) Kocha ruch, przestrzeń i dobre towarzystwo :) Świetnie rozumie się z innymi psami, zachęca ja do wielogodzinnych gonitw i zabaw.

W stosunku do ludzi Blefik jest bardzo przyjacielski, towarzyski, otwarty i radosny. Kontakt z nim to sama przyjemność (a przy okazji zawsze można liczyć na buziaka!) :) Jest psem karnym, bardzo posłusznym, nie sprawia żadnych problemów.

Ten zjawiskowo cudny, biały pies czeka na nowy, dobry dom. Ktoś, kto da mu dach nad głową i zadba o niego - zyska prawdziwego, kochającego psiego przyjaciela.

Blef przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2016)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//