identyfikator dla psa

Kaja 3114

Suka

4 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 13:24

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kaja to młodziutka, bardzo maleńka suczka - ok. 3 kg prawdziwego nieszczęścia, które już zdążyło przeżyć w swoim życiu piekło... :( Opisując w dużym skrócie - Kaja miała „dom”, w którym gościł codziennie alkohol i przemoc a ona, maleńka, żyła w tych dramatycznych okolicznościach. Była bita, kopana, nie obeszło się też bez szczeniaków, które pijanym opiekunom spadały z rąk... I na tym dość drastycznych szczegółów.

Koszmar psinki się już skończył - Kaja trafiła do naszego schroniska, gdzie przynajmniej jest bezpieczna. Bardzo się jednak boi i bardzo źle znosi, nową, schroniskową rzeczywistość. Na widok obcego człowieka kuli się ze strachu, ale kiedy widzi, że nic jej nie grozi - podchodzi, domaga się pieszczot i wesoło podskakuje.

Kaja jest młoda, szybko się przystosuje a otoczona miłością - szybko zapomni złe czasy i będzie cudowną przylepką, wdzięczną za ocalenie i zabranie ze schroniska.

Kaja przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2016)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//