identyfikator dla psa

Ważka 3115

Suka

2 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 13:29

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ważka - młodziutkie stworzenie, średniej wielkości (mniej więcej do kolan w kłębie) o ślicznych oczach i ciekawych, dużych, nietoperzowatych uszyskach :) Jest jeszcze młodym szczawikiem, dlatego w głowie ma głownie psoty, figle i zabawę :) Uwielbia bawić się z psami, ganiać, ścigać się, skakać :) W kontaktach z ludźmi jest ostrożna, szczególnie wówczas, gdy widzi kogoś pierwszy raz. Każdy gwałtowny ruch sprawia, że sunia popiskuje i salwuje się ucieczką - powoli jednak uczy się, że na świecie jest sporo dobrych ludzi, kochających zwierzęta. Jest coraz śmielsza, coraz bardziej ciekawa. Kiedy trafiła do schroniska nie znała smyczy (nauka chodzenia na uwięzi trwa) :) Suczka w nowym domu będzie potrzebowała nieco uwagi i pracy - wychowania, szkolenia, socjalizacji. Jest jednak bardzo łagodna i grzeczna, więc nie powinno być to szczególnie trudne. Ważka przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. (rok ur. 2018)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//