identyfikator dla psa

Traszka 3117

Suka

3 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 13:31

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Traszka - mała, młodziutka, wydłużona, niskopodwoziowa suczka. Traszka jest właścicielką wyjątkowej urody, nie sposób nie zachwycić się sunią :) Przepiękne, melanżowe, rudo-czarne umaszczenie jest naprawdę niezwykłe :)

Traszka jest właściwie jeszcze szczeniakiem - nic dziwnego więc, że kocha się bawić i na schroniskowym wybiegu spędza czas biegając, skacząc, wygłupiając się z innymi psiakami. Niezwykle cenny jest dla Traszki kontakt z ludźmi - jest ludzi ciekawa, przyjemność sprawiają jej mizianki :) Pomału uczy się spacerowania na smyczy (jeszcze się jej troszkę boi).

Ten psi dzieciak będzie potrzebował lekcji dobrego wychowania, ułożenia i nieco pracy. Ale przecież warto, prawda? :)

Traszka przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. 2018)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//