identyfikator dla psa

Kamyk 3126

Pies

5 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-21 13:40

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kamyczek jest niedużym psiakiem, sięga grzbietem poniżej kolana. Jak większość naszych psów trafił do schroniska, ponieważ błąkał się samotnie po okolicznych wsiach.

Kamyk nie przypomina z wyglądu żadnego rasowego psa - jest zwykłym, niedużym mieszańcem, za to charakter ma absolutnie wyjątkowy! :) Jest pieskiem odważnym, energicznym, kontaktowym, ciekawskim, radosnym i wszędobylskim. Garnie się do człowieka, szuka kontaktu i cieszy go każdy miły gest ze strony człowieka - na widok zbliżających się do jego boksu ludzi wybiega z budy z merdającym ogonem i wyraźnie oczekuje na powitanie, mizianki, smakołyki i spacerek :) Smycz jest dla niego czymś nowym, ale nie stresującym - szybko nauczy się chodzić na smyczy (nauka trwa, psiak robi postępy) :)

Rudy Kamyczek (z ciemniejszą, śliczną buźką) bardzo dobrze rozumie się z innymi psami, żyje z nimi w zgodzie, ich towarzystwo sprawia mu radość.

Razem z Kamykiem zamieszka w Waszym domu radość - nie czekajcie, zabierzcie chłopaka ze schroniska! :)

Kamyk przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2015)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//