identyfikator dla psa

Zefir 3130

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-08-22 10:20

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Proszę Państwa, oto Zefirek! Zefirek jest tego rodzaju szczeniakiem, na widok którego każdemu pojawia się uśmiech na twarzy :) Na szczycie listy priorytetów Zefirka jest przytulanie się, rozdawanie buziaków i wesołe pląsanie.
Popatrzcie na te falujące uszy i roześmiany pychol - czyż nie jest cudowny?

Zefirek został uratowany przed śmiercią. Nadrabia teraz stracone szczenięce chwile w psim hoteliku pod Łodzią i czeka na dom - kochający, z prawdziwego zdarzenia.
Do nowego domu ruszy z kompletem szczepień, książeczką zdrowia, odrobaczony i po zabiegu kastracji.
Obowiązuje umowa adopcyjna.

Kontakt

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Zefirka - dzwoń - 796 701 212

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//