identyfikator dla psa

Ruda 3141

Suka

3 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-08-23 12:55

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ruda - młodziutka, ładnie malowana na rudy kolorek, zawsze uśmiechnięta suczka, choć życie tej biedy do tej pory nie rozpieszczało... Sunia została odebrana interwencyjnie z bardzo złych warunków, w których przebywała wraz z ośmioma innymi psami - trafiła z resztą psów do gminnego przytuliska, skąd teraz wypatruje nowego, najlepszego domku :) Wierzymy, że go znajdzie, bo suczyna jest naprawdę wyjątkowa :) Bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem, łagodna, posłuszna, ładnie chodzi na smyczy, ogromnie przyjacielska, lgnąca do ludzi, spragniona pieszczot. Uwielbia spacerki, chętnie towarzyszy opiekunowi, cieszy się z każdej chwili u boku człowieka. Suczka jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona. W przytulisku nie wdaje się w psie awantury, jest zgodna i koleżeńska :) Nie wiemy jak reaguje na koty. Kochana, dobra, młoda i ładniutka Ruda czeka na nowy domek i kochające ludzkie stadko :) (rok ur. ok. 2017) Na zdjęciu z trzema psami - od lewej: brat Rudej (Misiek), Ruda, ich mama (Tika) - wszystkie psiaki do adopcji!

Kontakt

606 228 554

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//