identyfikator dla psa

Sara 3147

Suka

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-08-24 21:29

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Sara to jeszcze psie dziecko. Ma około 7/8 miesięcy. I jak to dziecko jest jej wszędzie pełno. Biega, lata, szaleje. Teraz może, bo jeszcze tydzień temu stała na łańcuchu w gospodarstwie w jednej z mazowieckich wsi. Ludzie nie chcieli jej nawet na chwilę spuścić, bo ponoć zadusiła kurę. A teraz mieszka z psami, kotami i świnką morską i wszyscy żyją.
Sara zachowuje czystość, choć w nowym miejscu zdarza się jej zapomnieć. Ładnie chodzić na smyczy, przychodzi na zawołanie. Sara siada już na komendę, daje łapę i potrafi się wyciszyć. Jest bardzo mądra i pomysłowa. Uwielbia się przytulać. Lubi zabawki i gryzaki.
Ładnie bawi się z innymi psami, bardzo lubi dzieci.
Niestety Sara tak kocha człowieka, że nie umie bez niego żyć. Bardzo płacze zostając sama. Dlatego preferowany dom z ogrodem lub taki, w którym zawsze ktoś jest.
Sara jest pojętna, szybko łapie zasady. Przy mądrym właścicielu będzie cudownym psem. Dziewczyna ma coś ze sznaucera, moze wyżła. Będzie ważyć koło 20 kg.
Została odrobaczona, zabezpieczona p-ko kleszczom i ma komplet szczepień.
Mieszka w dt pod Warszawą.

Kontakt

_501 715 558

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//